Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Zwiazki Nicki Minaj

"Hej, czy wiesz, że facet bał się myszy? Right mięczakiem. Kto słyszał dorosły człowiek obawiając się myszy?"

Fakt, że wspiąć się na ścianę, gdy na scenie pojawia się duży pająk, nie wspomniano.

Teraz jest niegrzeczny znakowanie, etykietowanie, które mogą ranić i obrażać ludzi, ale jest to inny rodzaj oznakowania.http://www.eskulap-zary.pl/ Idziesz do lekarza, a on mówi, że pacjent cierpi na depresję. Jesteś depresyjne. Może to być pomocne dla ludzi, którzy nie byli pewni, co do cholery jest nie tak z nimi.

Problem polega na tym, że jeśli nie wizyty u lekarza; jeśli po prostu 'Tough it out ", to utrata kontroli nad naszym życiem może być wynikiem. Wspominam o depresji, ponieważ jest tak piekielnie powszechne. Tak bardzo wiele osób cierpi na nią, ale w pewnym momencie na całej linii, to już wspomniano go do jednego z ich krewnych i mówiono;

"Och, nie bądź taki kroplówkę. Wszyscy czujemy depresję w pewnym momencie".

Rozumiem. Wszyscy czujemy zdiagnozowaną depresję, prawda? Duże silne mężczyźni mają problemy z dostaniem się na kliniczną depresję, prawda? O nie. Kliniczna depresja jest depresja, tylko lekarz daje tabletki, aby usunąć go.

ŹLE!

Dlaczego umieścić etykiety na ludzi w ogóle?

"Co się stało z twoim mężem?"

"On ma depresję kliniczną", więc ta kobieta drepcze domu, do męża i mówi mu, że biedny stary Bert jest szalony!

Kondycji ludzkiej jest to, co te różne dolegliwości zwykło się nazywać. Zostały one zaakceptowane jako część życia, a szczególnie w ostatnim stuleciu. Oni użyć analogii samochód.

"Och, jesteś po prostu nieco zaniedbany." Tak, jak akumulator samochodowy.

"To jego nerwy, biedny człowiek."

Dzięki Bogu bardziej oświecony myślenie zaczęło przejmować. Dobry psychoterapeuta może delikatnie, aby warunek wydaje się bardziej normalne.

Spójrzmy na smutek.
Artykuł napisany przez: