Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Nicki Minaj - podejscie do religii

Nicki Minaj - podejscie do religii

Kontrowersje i niestabilność zdołał uderzyć zespół, gdy gitarzysta basowy, Wentz, przedawkował środki uspokajające na receptę, próbując odebrać sobie życie. Utwory inspirowane kryzysu znalazły się na trzecim albumie grupy, "From Under The Cork Tree", która została wydana w roku 2005. Album zadebiutował na liście Billboard 200 na numer 9, sprzedając się w ponad 70.000 egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia sam. Ostatecznie album osiągnął status potrójnej platyny.

Z biegiem lat, Fall Out Boy koncertował z różnymi zespołami, w tym The All-American Rejects i Blink 182. Po wydaniu czwartego albumu "Infinity On High" dodatkowe terminy wyjazdów i koncertów podsufitce są w przyszłości, w tym koncerty live Earth, trafi się odbyć w lipcu 2007 roku.

Nicki Minaj - podejscie do religii

Dyskografia muzyczne osiągnięć

Fall Out Boy wydała cztery albumy w ciągu swojej kariery i otrzymał kilka różnych wyróżnień dla swoich muzycznych wysiłków. Ich pierwszy singiel "Sugar, idziemy w dół", zadebiutował na numer 8 na liście Billboard Hot 100 i uzyskał numer 1 miejsce na MTV TRL, gdzie http://www.fizjobalance.pl/masaze/masaz-leczniczy/ film został ostatecznie emeryturę. Jest to ten sam film muzyczny, który zdobył nagrodę MTV2 na 2005 MTV Video Music Awards.

Nicki Minaj - podejscie do religii

Ich drugi album "Take This To Your Grave", został uznany za jednego z 20 najlepszych Independent Albums w Stanach Zjednoczonych. "Infinity On High", ich czwarty album, który ukazał się 7 lutego 2007 roku, osiągnął status platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych i osiągnął pozycję numer 3 na brytyjskich listach przebojów.

Poza tym jest nominowany w kategorii Najlepszy Nowy Artysta na Grammy Awards w 2006 roku, grupa zdobyła nagrodę MuchMusic wideo w 2006 roku, a także kilka Teen Choice Awards. W 2007 roku zespół został nominowany do Choice Award dzieckiem za Ulubiony Group.

Artykuł napisany przez: