Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Fani Nicki Minaj w Polsce

Fani Nicki Minaj w Polsce Inne bolesne stany zapalne w dolnej części pleców należą zapalenie kości i szpiku (zakażenie w kościach kręgosłupa) oraz stan zapalny stawów krzyżowo-biodrowych (zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych w).

Chociaż są najbardziej powszechne przyczyny bólu krzyża, ważne jest, aby pamiętać, że w około 80 procentach przypadków choroba często występuje przy braku zdiagnozowanej przyczyny medycznej. W celu wypracowania diagnozy, lekarz może zlecić niektóre lub wszystkie z następujących badań medycznych:

Rentgenowskie: X-ray wykazują kości kręgosłupa i ustalenia, czy istnieje znaczne zużycie i uszkodzenia lub choroby kości. Będzie on również pokazać, czy kości są ułożone prawidłowo.

Tomografia komputerowa (CT): a CT (znany również jako tomografii) wykorzystuje rentgenowskie oraz komputer do generowania obrazów kręgosłupa w plasterki. CT przedstawia anatomię kręgosłupa w najdrobniejszych szczegółach. Wyjaśnia również relację płytę lub kości ostrogi do rdzenia kręgowego i nerwów.

Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI) MRI wykorzystuje silne pole magnetyczne, zamiast promieni rentgenowskich w celu uzyskania szczegółowych anatomiczny obraz kręgosłupa i struktur wewnątrz. Jest to prawdopodobnie najlepszy test, aby zobaczyć przepuklina dysków, ponieważ są one miękkie tkanki, które są niewidoczne dla promieni rentgenowskich.

Myelogram: myelogram przedstawia zdjęcie rentgenowskie zrobione ze specjalnego barwnika wtryskiwanego do rdzenia sac podkreślić rdzeń kręgowy i nerwy. Barwnik jest zazwyczaj wstrzykuje się kręgosłupa z igłą, a następnie rentgenowskie uzyskano. Myelograms zostały w dużej mierze zastąpione przez CT i MRI skanowania.

Elektromiogram i przewodnictwa nerwowego Studies (EMG / NCS): W przeciwieństwie do innych badań , które pomagają ujawnić anatomii i struktury, badania te przede wszystkim zbadać, jak nerwów i mięśni są rzeczywiście pracują razem.
Artykuł napisany przez: transport na lotnisko balice