Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Czy posladki Nicki Minaj sa prawdziwe

Czy posladki Nicki Minaj sa prawdziwe

Ból Zarządzanie kodująca może być skomplikowane, jeśli nie wiesz, co robisz. Ale jeśli wiesz, jak to zrobić i zrozumieć, jak lekarz wykonywania tych procedur, to nie jest trudne.

Byłem do leczenia bólu Coder przez prawie 10 lat. I kocham Zarządzanie Pain! jak również kocham kodująca ortopedyczne, Chirurgii Ogólnej i usług znieczulenia.kredytbezbik

Podstawowe wskaźniki, które trzeba pamiętać podczas kodowania dla Pain Management Services:

1. Większość Zarząd Ból Kodowanie kręgosłupa procedur iniekcji są procedury jednostronnych. Dlatego te kody są raportowane raz na poziomie danego regionu lub na miejscu bez względu na ilość lub rodzaj zastrzyku wykonanego na poziomie danego regionu i na boku.

2. To jest niewłaściwe zgłosić zastrzyk na procedurach kręgosłupa dla każdej iniekcji wykonanej na określonym poziomie iz boku.

3. Jeżeli obie strony tego samego wspólnego poziomu / miejscu / stronie są wstrzykiwane, a następnie modyfikator -50 musi być dołączone do konkretnego kodu procedury wtrysku, aby wskazać, że procedury bilateralne przeprowadzono.

Oto przydatna wskazówka: Zgłoś tylko 1 jednostkę, gdy wykonywana na tym samym poziomie. Ponieważ modyfikator -50 jest już wskazując 2 strony (lewej i prawej).

Na przykład dwustronna 64490 powinny być zapowiadane jako modyfikator -50 64490 o 1 jednostkę.

Czy posladki Nicki Minaj sa prawdziwe

3. Wytyczne fluoroskopii - większość fluoro są teraz w pakiecie z kodów CPT. Dlatego należy zachować ostrożność ze nie rozliczeniowe dla kodu CPT 77003. zapoznania się z opisem procedury kodów CPT jako pierwszy.

Oto tylko niektóre z procedur leczenia bólu:

Transforaminal zewnątrzoponowego Zastrzyki

Międzywarstwowe / ogonowej zewnątrzoponowego Zastrzyki

Facet Wspólny Blok Nerve

Facet Wspólne Zniszczenie nerwów

Zastrzyki krzyżowo-biodrowych

Artykuł napisany przez: