Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Czy Nicki Minaj jest naturalna

Czy Nicki Minaj jest naturalna

Bloki nerwowe somatyczne

Bloki nerwów współczulnych

Dyskografia

IDET / Nucleoplasty

Implanty pompowe

Implanty kręgosłupa Stymulator

Spójrzmy na to pomyłka, że ??mój jeden z moich czytelników przysłał mi e-mailem:

Wiadomość e-mail, powiedział: "Mamy coraz odmów dla kodu CPT 64484 dodatkowych poziomach -" kod nie obsługują dokumentacji medycznej "

druk dibond

I to była moja odpowiedź na ten e-mail:

Czy Nicki Minaj jest naturalna

"Cóż, spójrzmy na to, co faktycznie wykonywane ból doc"

64483 Wtrysk (e), środek znieczulający i / lub sterydów, transforaminal zewnątrzoponowe, z naprowadzaniem obrazowania (fluoroskopii lub CT); lędźwiowego i krzyżowego, jeden poziom

64484 Wtrysk (e), środek znieczulający i / lub sterydów, transforaminal zewnątrzoponowe, z naprowadzaniem obrazowania (fluoroskopii lub CT); lędźwiowego i krzyżowego, każdy dodatkowy poziom (Lista oddzielnie oprócz kodu dla procedury podstawowej)

Teraz przeczytać w dokumentacji lekarskiej, czy naprawdę jest to dodatek poziomie? czy może jest to procedura, dwustronne (lewa i prawa strona) lub jednostronne;

Jeśli jest dwustronna, to nie potrzebują 64484 - Pamiętam ten kod jest być wykorzystywane jedynie za każdy dodatkowy poziom (nie dla innych "anatomicznej strony!" - W lewo lub w prawo). Jeśli jest dwustronna, trzeba użyć modyfikatora 50.

Modyfikacja 51 do 64484 nie jest dozwolone.

Zapraszam na moją stronę internetową i dowiedzieć się więcej o tym, jak prawidłowo kodu, a rachunek za lekarz usług zarządzania ból.

Pani Pinky jest specjalistą Computer Support przez ponad 25 lat. Posiada Bachelor of Science in Computer Engineering, pracy w systemach MS Badań Inżynierii. Systems Engineer, Information Technology Consultant oraz Niezależne Medical Billing i kodowania konsultant.

Artykuł napisany przez: