minajpoland.pl

minajpoland.pl

Nicki Minaj – plotki

Nicki Minaj - plotki

Co sprawia, że ??Iron and Wine „, takich dużych wysokościach” Takie wspaniałe okładki

Sam Beam, głos i tekściarz bardziej znany jako Iron and Wine, poczyniła znaczący wpływ na współczesną muzykę z jego przyciszonym wokalu, instrumentacji akustycznej i organicznych, poetyckimi tekstami. Więc jego decyzja na pokrycie piosenka zespołu indie-techno Poczty wydaje się nie na lewym polu.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Ale on sprawia, że ??jego własne piosenki. Tak bardzo, że wielu ludzi, którzy są fani obu zespołów nie są świadomi, że jest to nawet cover w ogóle. Więc jak to zrobić? Co sprawia, że ??żelazo Wine’Such dużych wysokościach taki świetny cover?

Belka nie próbował po prostu odtworzyć oryginał naśladując styl wokalny i tempo. Zamiast tego pozbawiony piosenkę do jego rdzenia. Wykonanie go w pojedynkę, jak gdyby napisał ją sobie na gitarze akustycznej. Piosenka dosłownie brzmi jak to mogło pochodzić z jednego z jego własnych albumów z żelaza i wina dyskografii.

Na oryginalnej ścieżki Postal Service wokal Ben Gibbard dosłownie pokrywają lekko śpiewa nad każdym wierszu, aby zmieścić się w długich wersów. Jest to świetny efekt, a to wpisuje się w klimat tego podejścia techno jadą do. ale Żelazo Wersja wina spowalnia tempo do prawie pół etatu w stosunku do oryginału. Daje to czas Sam Beam oddychać pomiędzy fraz i uzyskać tekst na zewnątrz. Słuchacz jest w stanie skupić się na tekstach w cichej dostarczania wiązki. „Mam na myśli jej znak, że piegi w nasze oczy są swoimi lustrzanymi odbiciami i kiedy się całujemy ich dokładne dopasowanie.”

Żelazo Wentylatory wina kochają go za jego uwagi do tekstu i jego zaniżone [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] dostarczenia im. Bo docenione piosenkę dla swoich wielkich tekstów, był w stanie sprawić, że jego własne piosenki i dać swoim fanom nową ulubioną piosenkę. wokale wiązki są rejestrowane bardzo blisko i na prawie szeptem. A sentyment utworu jest bardzo dobrze wydana w ten sposób. Mimo, teksty Gibbard są naprawdę na najwyższym poziomie w oryginalnym nagraniu, to żelazo i wersja Wine, który utrzymuje słuchacza przyparty do głośnika i wiszące na słowach jak powoli pozwala im przejść przez część gitary ambling.

Piosenka została ostatecznie trafiła być wykorzystany w reklamie danej MM. I Iron and Wine jest wytwórnia Subpop postanowił zwolnić tę piosenkę jako część zestawu dwóch dysków niejasnych i niepublikowane utwory nazywane wokół studzienki.

Jeśli lubisz żelaza i takie wino dużych wysokościach, należy również sprawdzić Dean dziedzinach. Ma podobną organicznej, klimat akustyczny, świetne teksty i gwiazd głos. Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną kopię swojego najnowszego singla.

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]