Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Nicki Minaj - plotki

Nicki Minaj - plotki

Co sprawia, że ??Iron and Wine ", takich dużych wysokościach" Takie wspaniałe okładki

Sam Beam, głos i tekściarz bardziej znany jako Iron and Wine, poczyniła znaczący wpływ na współczesną muzykę z jego przyciszonym wokalu, instrumentacji akustycznej i organicznych, poetyckimi tekstami. Więc jego decyzja na pokrycie piosenka zespołu indie-techno Poczty wydaje się nie na lewym polu. Ale on sprawia, że ??jego własne piosenki. Tak bardzo, że wielu ludzi, którzy są fani obu zespołów nie są świadomi, że jest to nawet cover w ogóle. Więc jak to zrobić? Co sprawia, że ??żelazo Wine'Such dużych wysokościach taki świetny cover?

Belka nie próbował po prostu odtworzyć oryginał naśladując styl wokalny i tempo. Zamiast tego pozbawiony piosenkę do jego rdzenia. Wykonanie go w pojedynkę, jak gdyby napisał ją sobie na gitarze akustycznej. Piosenka dosłownie brzmi jak to mogło pochodzić z jednego z jego własnych albumów z żelaza i wina dyskografii.

Na oryginalnej ścieżki Postal Service wokal Ben Gibbard dosłownie pokrywają lekko śpiewa nad każdym wierszu, aby zmieścić się w długich wersów. Jest to świetny efekt, a to wpisuje się w klimat tego podejścia techno jadą do. ale Żelazo Wersja wina spowalnia tempo do prawie pół etatu w stosunku do oryginału. Daje to czas Sam Beam oddychać pomiędzy fraz i uzyskać tekst na zewnątrz. Słuchacz jest w stanie skupić się na tekstach w cichej dostarczania wiązki. "Mam na myśli jej znak, że piegi w nasze oczy są swoimi lustrzanymi odbiciami i kiedy się całujemy ich dokładne dopasowanie."

Żelazo Wentylatory wina kochają go za jego uwagi do tekstu i jego zaniżone dostarczenia im. Bo docenione piosenkę dla swoich wielkich tekstów, był w stanie sprawić, że jego własne piosenki i dać swoim fanom nową ulubioną piosenkę. wokale wiązki są rejestrowane bardzo blisko i na prawie szeptem. A sentyment utworu jest bardzo dobrze wydana w ten sposób. Mimo, teksty Gibbard są naprawdę na najwyższym poziomie w oryginalnym nagraniu, to żelazo i wersja Wine, który utrzymuje słuchacza przyparty do głośnika i wiszące na słowach jak powoli pozwala im przejść przez część gitary ambling.

Piosenka została ostatecznie trafiła być wykorzystany w reklamie danej MM. I Iron and Wine jest wytwórnia Subpop postanowił zwolnić tę piosenkę jako część zestawu dwóch dysków niejasnych i niepublikowane utwory nazywane wokół studzienki.

Jeśli lubisz żelaza i takie wino dużych wysokościach, należy również sprawdzić Dean dziedzinach. Ma podobną organicznej, klimat akustyczny, świetne teksty i gwiazd głos. Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną kopię swojego najnowszego singla.

Artykuł napisany przez: