Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Nicki Minaj na listach przebojow

Nicki Minaj na listach przebojow

W 2001 roku, alternatywny i pop punk z Wilmette, IL, zwanego Fall Out Boy (znany również jako FOB w skrócie) urodził. Z biegiem lat, grupa przedstawiła cztery albumy z garstką pierwszej dziesiątce hitów, działającym w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii list przebojów. Przy silnym nastoletnich kibiców po zespół nadal przyciągnąć uwagę publiczności z ich singli takich jak "dance, dance" i "Sugar, idziemy w dół."

www.sipi.com.pl/bezpieczenstwo-maszyn/

Informacje Tło

Pochodzący z przedmieść Chicago, Fall Out Boy pracuje na podstawie takich wytwórni jak: Island Records i Fueled by Ramen. Obecnie zespół składa się z Patrick Stump (gitara rytmiczna, wokal oraz pierwotne kompozytora), Joe Trohman (gitara), Pete Wentz (wokal, gitara basowa kopii zapasowych, a podstawowym tekściarz) i Andy Hurley (perkusja).

Krótka historia kariery

Muzyka Fall Out Boy pierwszy hit częstotliwości radiowych, gdy podwójna EP został zwolniony z Rocket Projektu w 2002 roku pod nazwą Uprising Records. Ich debiutancki album nie przyszedł do 2003 roku, kiedy Fall Out "wieczór ze swoją dziewczyną" Chłopiec został zwolniony. To właśnie w tym czasie, że grupa koncentruje się na rozwijaniu fanów w Chicago. Oni rozwiązać wiele lokalnych klubach i trzymał występy na arenach, takich jak Rycerze Kolumba Hall.

Wkrótce po ich pierwszy album został wydany, zespół uzyskał Andy Hurley, który wcześniej grał z Racetraitor, jako perkusista. To również oznaczone moment, kiedy grupa podpisała kontrakt z Fueled by Ramen, po wydaniu swojego drugiego pełnometrażowego projektu "Take This To Your Grave". Single takie jak "Saturday" otrzymał uwagę na stacji telewizyjnych projektowanie automatyki, muzyki, włącznie z bezpiecznikami i MTV. W 2003 roku zespół przeniósł się do Island Records, gdzie następnie wydała EP akustyczną, "My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue".
Artykuł napisany przez: https://goliard.pl/