Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Nicki Minaj i podejscie do aborcji

Nicki Minaj i podejscie do aborcji

W 1976 Przychodnia Eskulap Laska wykonana spontaniczną wizytę w Hiszpanii, gdzie zakochał się w kulturze flamenco. Z tej miłości i wpływ kultury flamenco, użył tego mieszankę jazzu Łacińskiej jako motyw dla albumu "My Spanish Heart". Jeden z utworów zatytułowanych "Armandos Rhumba" był hołdem dla jego ojca.czytaj więcej W tej piosence dodał trochę muzyki salsa, który to gatunek, który nie został objęty dopiero po wielu latach. Ten album miał szeroki odwołania do wielu.

Dla dzieci i tych z nas, którzy byli Dzieci, dyskografia Chicka Corei zawiera solowy album zatytułowany "Songs dzieci", a on się również na ścieżkę dźwiękową na Happy Anniversary Charlie Brown. Laska zapisane w sumie dziewięć albumów solowych.

Przy tak wielkiej dyskografii i dekadach wpływy muzycznej, nie mam teraz żadnego innego muzyka, która ma Best of a Very Best of Album / CD w ich dyskografii. Tylko wielcy robić.

Pogoda jesteś fanem Chick Corea Dyskografia, czy też nie, nie ma kwestionując, że Laska był innowatorem i pionierem na to, co nazywa się teraz jazz-Fusion.

Jeśli podoba Ci się Chick Corea, niż można też chcą sprawdzić i słuchanie Dave Panico. On jest saksofonistą, który łączy, jazz, rock, latin rodzaje rytmów w jego muzyce.

Kliknij tutaj, aby pobrać kopię jednej z jego piosenek za darmo.

Artykuł napisany przez: