Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Nicki Minaj i jej najnowszy singiel

Nicki Minaj i jej najnowszy singiel

Evanescence jest jednym z wiodących alternatywnych zespołów rockowych w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze swój początek w 1998 roku w południowej kredytbezbik.net.pl/ryzyko-zaciagania-kredytow-bankowych/ części stanu Arkansas, zespół został założony przez Ben Moody, to gitarzysta i wokalista Amy Lee. Nie trwało to długo, zespół, aby osiągnąć szczyty rosnących w świecie muzyki. Nagrali kilka prywatnych albumów, a także "pochodzenie", ich album demo i wkrótce dotarł do rozpoczęcia swojej kariery kwitnące z etykieta Wind-up Records, wydając swój debiutancki album, "spadł".

"Upadły" sprzedawane nadmiar 14 milionów egzemplarzy na całym świecie, jak również prowadząc Evanescence do wygrania kilka nagród Grammy. Ich drugi album "The Open Door", został wydany w 2006 roku z kilku nowych członków grupy. Przez kilka lat zespół widział wyjścia z wielu oryginalnych elementów. Gitarzysta i członek założyciel Moody opuścił zespół w 2003 roku, powołując się różnic twórczych, a następnie został zastąpiony przez zimne Terry Balsamo.

Nicki Minaj i jej najnowszy singiel

Trzy lata później basista Will Boyd wyszedł na scenę Evanescence, którzy chcą spędzać więcej czasu z rodziną. Został on zastąpiony przez Revolution Smile Tim McCord. Niecały rok później jeszcze dwa oryginalne członkowie quit lub wystrzelono z grupy. John Lecompt został zwolniony i Rocky Szary podjął decyzję, aby rzucić palenie. Zespół ma jednak na celu zastąpienie tych muzyków. W czasie tego artykułu Obecni członkowie zespołu to wokalista, pianista i klawiszowiec Amy Lee; gitarzysta Terry Balsamo; Tim McCord, basista.

Nicki Minaj i jej najnowszy singiel

Ich dyskografia zawiera "Evanescence", do 1998 prywatny zwolnienie; "Spał" w 1999 roku prywatny zwolnienie; "Origin", wydany w 2000 roku pod wytwórnią bigwig przedsiębiorstw; "Tajemnica", wydany w 2003 roku; "Fallen", także wydany w 2003 roku; "Anywhere But Home", wydany w 2004 roku; a ich najnowszy album "The Open Door", wydany w 2006 roku, w ramach wytwórni Wind-up Records.

Artykuł napisany przez: