minajpoland.pl

minajpoland.pl

Dlaczego Nicki Minaj kloci sie z innymi gwiazdami

Dlaczego Nicki Minaj kloci sie z innymi gwiazdami

Jeśli chodzi o dominację w gatunku pop punkowej sceny muzycznej, zarówno w Stanach Zjednoczonych i za granicą, Blink 182 to jeden z zespołów na szczycie sterty niedoszłych posers. Można powiedzieć, że nazwa zespołu będzie mowa w mgnieniu oka, gdy przedmiotem pop punk mowa w kręgach przemysłu muzycznego.http://kwiaciarnia-slonecznik.pl

W rzeczywistości taki jest Blink 182 jest dominacja że jest on powszechnie uznawany za jednego z najważniejszych pionierów gatunku, który jest obecnie cytowanych przez wielu współczesnych zespołów jak ich wielkim wpływem muzycznego. I mają sprzedaż płyt i nagrody to udowodnić.

imponująca Dyskografia

Obecnie Blink 182 ma pięć albumów studyjnych, cztery albumy wideo i jedną kompilację i koncertowy album każda, w sumie 21 singli i 3 ep. Cheshire Cat był debiutancki album wydany w 1994 roku powstał zespół. To nie był udany, choć był początek sławy dla zespołu i jego muzyki. Dude Ranch, który został wydany w 1997 roku, osiągnęła umiarkowany sukces.

Enema Of The State, zadebiutował w miejscu w pierwszej dziesiątce Billboard 200 w. Piosenka „wszystkie rzeczy małych” zadebiutował na numer 1 na listach przebojów Hot Nowoczesny rock torze, co czyni go najbardziej udany.

Take Off Your Pants And Jacket, wydany w 2001 roku, jest jedynym numerem jeden album Blink 182 w Stanach Zjednoczonych, jak to pisze. debiutancki album zespołu, zadebiutował na numer 3 na liście Billboard 200, kiedy został wydany w roku 2003. Dla wielu krytyków i fanów, jest to najbardziej zdefiniowanie zespołów Album do tej pory.

Szósty album jest w pracach na rok 2010. Może być skromnie powiedział, że scena muzyczna czeka na ostatnią współpracę pomiędzy członkami zespołu tego popularnego zespołu, który sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie.

Stałość w Kompozycji

Artykuł napisany przez: