Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Dlaczego Nicki Minaj kloci sie z innymi gwiazdami

Dlaczego Nicki Minaj kloci sie z innymi gwiazdami

Jeśli chodzi o dominację w gatunku pop punkowej sceny muzycznej, zarówno w Stanach Zjednoczonych i za granicą, Blink 182 to jeden z zespołów na szczycie sterty niedoszłych posers. Można powiedzieć, że nazwa zespołu będzie mowa w mgnieniu oka, gdy przedmiotem pop punk mowa w kręgach przemysłu muzycznego.

W rzeczywistości taki jest Blink 182 jest dominacja że jest on powszechnie uznawany za jednego z najważniejszych pionierów gatunku, który jest obecnie cytowanych przez wielu współczesnych zespołów jak ich wielkim wpływem muzycznego. I mają sprzedaż płyt i nagrody to udowodnić.

imponująca Dyskografia

Obecnie Blink 182 ma pięć albumów studyjnych, cztery albumy wideo i jedną kompilację i koncertowy album każda, w sumie 21 singli i 3 ep. Cheshire Cat był debiutancki album wydany w 1994 roku powstał zespół. To nie był udany, choć był początek sławy dla zespołu i jego muzyki. Dude Ranch, który został wydany w 1997 roku, osiągnęła umiarkowany sukces.

Enema Of The State, zadebiutował w miejscu w pierwszej dziesiątce Billboard 200 w. Piosenka "wszystkie rzeczy małych" zadebiutował na numer 1 na listach przebojów Hot Nowoczesny rock torze, co czyni go najbardziej udany.

Take Off Your Pants And Jacket, wydany w 2001 roku, jest jedynym numerem jeden album Blink 182 w Stanach Zjednoczonych, jak to pisze. debiutancki album zespołu, zadebiutował na numer 3 na liście Billboard 200, kiedy został wydany w roku 2003. Dla wielu krytyków i fanów, jest to najbardziej zdefiniowanie zespołów Album do tej pory.

Szósty album jest w pracach kredytbezbik.net.pl/pozyczki-bez-bik-zalety/ na rok 2010. Może być skromnie powiedział, że scena muzyczna czeka na ostatnią współpracę pomiędzy członkami zespołu tego popularnego zespołu, który sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie.

Stałość w Kompozycji

Artykuł napisany przez: