Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Abum The Pinkprint

Abum The Pinkprint

Trzecia zasada to "Mechanizm Creation", który pienił się "bity" informacji przez bardzo długi czas, łącząc existents do tworzenia nowych. Te "nowe" stworzył przestrzeń i czas. "Mechanizm tworzenia" sam w sobie jest tworem ustawy trzecich. Teraz możemy rozważyć jedną z największych pytań: dlaczego istnieje coś zamiast niczego?Sprawdź nas i dlaczego Wszechświat ?

Wszechświat powstał z Pustki przez Boga Abrahama, Jahwe, siła Identity: The Void miał dwa atrybuty: Było to konieczne i było potencjalnie wszechświata. Z tych dwóch atrybutów w pustkę miał istnienie. Z istnieniem przychodzi siła Istnienia. Pustka i The Force (identyczności) były pierwsze dwa existents.

Teraz, z dwoma existents, mechanizm tworzenia może zacząć budować Wszechświat według trzeciego ustawy: Dwa lub więcej existents mogą łączyć się, aby trzeci istnieje. Następnie te trzy może tworzą jedną czwartą, a te cztery mogą tworzą jedną piątą i tak dalej, tworząc niezwykle długi "kawałki" informacji lub tożsamości - każdy ma taką siłę jego istoty.

Po ogromnym okresie te segmenty informacji wypełnione wszechświata, tworzenia energii, przestrzeni i czasu. Zdobyli masę i stworzył grawitacji. Potem upadł do punktu maksymalnej gęstości. Następnie piaskowane do istnienia, w "Wielkim Wybuchem", wszystkie składniki, aby nasz Wszechświat. "

"Pierwszą przyczyną," jest "Głęboka głębszej jedności" i "Mechanizm Creation of the Universe", a co sprawia, że ??Wszechświat samodzielne tworzenie, samodzielne wyjaśnianie i rozumienie siebie z projektowaniem, cel, zasady, przeznaczenie i sprawiedliwości. Tożsamość jest pierwsza siła i źródło sił Four: oddziaływanie słabe, silne Siła, siła elektromagnetyczna i siły grawitacji.

Czwarte Prawo: Stworzenie każdego nowego "podmiot" tworzy czas, aby uruchomić proces tworzenia, przestrzeń, że porusza się.

Piąta Prawo: Tożsamość emituje energię za każdym razem zmienia tożsamość.

Szósty Law: = A tworzy nieskończoną ilość przepisów.

Prawa fizyki zostały stworzone przez prawo tożsamości i odkrył przyczyny. Dlaczego są przystosowane do życia? Ponieważ pochodzą one z tego samego prawo tożsamości, że stworzył życie, które odkryto fizyki.

Siła tożsamości stworzył wszechświat z Pustki. "Życie wyłonił się z kosmosu i umysłu wyłonił się z życia", nie przez przypadek, ale przez prawo tożsamości. Życie jest matematyczny, ponieważ jest wytworem ustawy. Zrozumienie matematyki jest naturalne dla człowieka, ponieważ człowiek jest tworem tej samej siły. Wszechświat nadaje się do życia, naturalnie i matematycznie, ponieważ mają ten sam twórca - Boga, siła tożsamości.

Artykuł napisany przez: