Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

O miejscu urodzenia Nicki Minaj

O miejscu urodzenia Nicki Minaj

Chick Corea rozpoczął karierę nagrywania z powrotem w 1962 roku pierwszy album w dyskografii Chick Corea został nagrany z Mongo Santamaria Afro-Latin Group. Miał dwadzieścia jeden lat. Chick Corea grał z jednymi z najlepszych muzyków jazzowych na całym świecie, który obejmuje: Herbie Hancock, Miles Davis, Stanley Clark, Herbie Mann, Stan Getz i tak o wiele więcej.maski stomatologiczne Jego dyskografia obejmuje ponad sześć dekad z ponad 80 nagrań, które jest niesamowitym osiągnięciem.

Laska był innowatorem mieszania dźwięk jazz z rockowym brzmieniem, dając to, co znane jest dziś jako fuzję lub jazz fusion. Jeden z moich ulubionych kolekcji i prawdopodobnie mój pierwszy narażenia na Chick Corea był Return to Forever album "Romantic Warrior". To był najlepszy album zespoły sprzedaży, które osiągnęły łączną sprzedaż na poziomie 500.000. I pamiętając, słuchanie i było inaczej, ale bardzo interesujące i stymulujące słuchać. Zespół Return to Forever nagrane dziewięć rekordy i miał jedne z najlepszych graczy, takich jak Al Demiola na gitarze i Stanley Clark na basie.

W 1986 roku założył zespół Laska zwany Elektric Band i zespół nagrał osiem płyt CD. "Pod maską" jest jednym z moich ulubionych. To zadebiutował na drugim miejscu na billboardach Top Contemporary Jazz Albums chart.

O miejscu urodzenia Nicki Minaj

Od 1967 - 1974, Laska nagrany 11 albumów z Milesem http://pbok.pl/odszkodowania-opole/ Davisem, który był jednym z największych trębaczy Bebop kiedykolwiek. Wydawało się doskonałym połączeniem gdy Chicka Corei dołączył do Milesa Davisa. Żałuję, że nie widziałem go.

Miles Davis album "In A Silent Way" rozpoczął eksperymenty z instrumentami elektrycznymi, (gitara / piano) i nadal z tych instrumentów elektrycznych w "Bitches Brew". Z Chick Corea na elektrycznym pianinie, stało się to pierwszy album Milesa Davisa złota i ostatecznie wygrał nagrodę Grammy.

Artykuł napisany przez: