Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Jak naprawde nazywa sie Nicki Minaj

Jak naprawde nazywa sie Nicki Minaj

Young Jeezy stał się jednym z najbardziej znanych raperów tam w świecie hip-hop dzisiaj. Posiadając własną wytwórnię (CTE), rozpoczynając własną grupę rap i produkcji wielu platynowych i płonące mixtape'y, Young Jeezy jest jednym z najbardziej szanowanych raperów w kulturze Hip-Hop.

http://www.transportdrogowy.net.pl/roboty_ziemne_lodz.html

rap kariery Young Jeezy rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy niezależnie wydał swój pierwszy debiut 'Thuggin pod wpływem (TUI) "pod jego imieniem rap Lil' J. W 2003 roku niezależnie wydał 2nd debiut" Come Shop Wit Me ", który był specjalnym zestaw 2 płyt.

W 2004 Jeezy podpisał z grupą rap Boyz-N-Da-Hood i był oprócz debiutanckiej płycie grupy, która została wydana w roku 2005. W tym czasie Wydał także swój pierwszy solowy album, który zadebiutował na # 2 na wykresach. Po Jeezy widział wiele sukcesów z jego solowego albumu Thug Motivation 101: Miejmy to, opuścił grupę rap Boyz-N-Da-Hood i dalej prowadzi swoją karierę jako artysta solowy.

Jak naprawde nazywa sie Nicki Minaj

W następnym roku wydał swój solowy album 2-te Thug Motivation 102: inspiracja, który widział wiele sukcesów, a także z wielu hitów, które były wysoko na listach przebojów. W 2007 roku ukazał się zimne lato ze swoją grupą USDA którym znalazły się, Slick Pulla Krew Raw. Jeezy wcielił się także w walkach hip-hop stylu gry Def Jam Icon jako grywalna postać. W 2008 roku wydała recesji Jeezy, który był jego trzeci solowy album, który również widział wiele sukcesów z powodu popularne single zwolniony i przedmiotu albumu dotyczącego kryzysu politycznego w świecie.

Jeezy właśnie skończył ze swoją grupą Życia mixtape CTE 4 z członków grupy 2eleven Boo Rossini i J.W. On pracuje obecnie nad swoim 4-ty solowy album Thug Motivation 103, który powinien zostać wydany na początku 2010 roku, a wokół współpracuje również z jego grupy nad nowym albumem, który USDA powinien wyjść w tym samym czasie.

Artykuł napisany przez: