Strona fanów twórczości Nicki Minaj

minajpoland.pl

Debiutancka plyta Nicki Minaj

Debiutancka plyta Nicki Minaj

Bob Dylan, jak wielką Scotch jest nabyty smak. Tak, jego głos jest "nosa". Tak, jego odmiana jest nieparzysta. Tak, może być trudne do zrozumienia i sposobem off-key. Jednak, jego dźwięk, jego oprzyrządowanie, a przede wszystkim jego piosenek może być zbawieniem dla uszu tych, którzy uczą się go docenić.serwis dźwigów Jednak, jego dyskografia jest głęboka ponad 30 albumów. Osoby chcące dowiedzieć Dylana nawet nie wiem od czego zacząć, gdy próbuje go słuchać. Oczywiście, można wyciągnąć największe przeboje, ale to tylko daje te same utwory, które już usłyszeć w radioterapii "Like a Rolling Stone" i "Rainy Day Women # 12 i # 35." Dlatego, aby naprawdę docenić Dylan ma to sens, aby słuchać swoich najlepszych albumów od początku do końca. Więc, co album należy zacząć?

Dla nowego Dylana słuchacza radzimy zacząć od Bringing It All Back Home. Czemu? Dobrze, że ma coś dla każdego. Jest prosto rock and rolla: ". Maggie Farm" "Podziemne Homesick Blues" oraz Jest folk acoustic: "Mr. Tambourine Man", "Miłość Minus Zero / No Limit" i "To All Over Now, Baby Blue '- Każdy z Dylanem strzępy harmonijce podpis Jest bluesy rocker." Outlaw Blues ", a nawet kilka komediowych utwory takie jak "On the Road Again" i "Sen 115-ci Boba Dylana", który na pewno ogrzać słuchacza pierwszym razem do ironicznym poczuciem humoru Dylana.

Pozostałe utwory pociągający tego albumu są uzależniające, strumień świadomości piosenek takich jak "Wszystko w porządku Mamo, jestem tylko Bleeding" i "Gates of Eden". Te piosenki są w stanie trafić w dziewiczą Dylan ucho jak ciężarówka Mack - walenie domu jego zdolność do powiedzenia właściwą rzecz w złym czasie-z cynizmem i szczerością, która jest hipnotyzujący. Mamy wyzwanie każdemu, aby słuchać tego albumu przez całą drogę co najmniej 5 razy w ciągu dwóch dni i nie myśleć: "! Ten facet nie jest tak źle Co jeszcze mogę słuchać"

Artykuł napisany przez: Tkaniny pikowane